kontakt z nami
41 361-00-69
Płonąć, aby świecić, żyć, aby służyć.
- Kard. Piotr. M. Corradini
Wychowanie
w duchu miłości, wartości ewangelicznych i patriotycznych, w poszanowaniu tradycji i tożsamości narodowej oraz różnorodności kulturowej, a także szacunku do osoby ludzkiej.
Nauka
języka angielskiego, włoskiego, zajęcia teatralne, plastyczne i taneczne...
Rozwój
przedszkolaków stymulowany jest przez radosną zabawę, rytmikę oraz gimnastykę ogólnorozwojową. Prowadzone są także zajęcia z logopedą.
Bezpieczna zabawa
na świeżym powietrzu, zamknięty plac zabaw na terenie przedszkolnego ogródka.

Nabór na nowy rok 2018-2019

Powiększ Dodano: 2018-03-14 10:15:52

"Dzieci uśmiechem Boga"

Prywatne Przedszkole im. P.M.Corradini w Kielcach prowadzone przez Siostry ze Zgromadzenia Kolegium Świętej Rodziny  ogłasza nabór dzieci na nowy rok przedszkolny 2018-2019. 

W przedszkolu dzieci wychowywane są w duchu miłości, wartości ewangelicznych i patriotycznych, w poszanowaniu tradycji i tożsamości narodowej oraz różnorodności kulturowej, a także szacunku do osoby ludzkiej. 

Wychowanie jest dla Sióstr wyborem miłości, która kształtuje małego człowieka, przynagla do odpowiedzialności i owocuje dynamizmem służby z radością w perspektywie przyszłości.  

Swoje powołanie realizują pomagając dzieciom i rodzicom w osobistym spotkaniu z Jezusem. Rodzinna atmosfera w tej placówce buduje więzi serdecznej przyjaźni, wzajemnego zaufania i braterstwa.  

W przestronnych salach realizowany jest program edukacyjny obejmujący: naukę języka angielskiego, włoskiego, zajęcia teatralne, plastyczne i sportowe. Dzieci poznają Boga przez śpiew, katechezę i modlitwę. Rozwój przedszkolaków stymulowany jest przez radosną zabawę, naukę tańca, rytmikę oraz gimnastykę ogólnorozwojową. Prowadzone są  także zajęcia z logopedą. 

Przedszkole zapewnia dzieciom posiłki; śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek, przygotowywane na miejscu według zasad zdrowego żywienia. 

Bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu gwarantuje dzieciom zamknięty plac zabaw zlokalizowany na terenie przedszkolnego ogródka.