Nabór na nowy rok 2018-2019 - dokumenty do pobrania

Powiększ Dodano: 2018-03-19 13:49:52

Wszystkich Rodziców informujemy, że poniżej znajdą wszystkie niezbędne dokumenty, informujace o pracy naszego przedszkola, a także te umożliwiające zapisanie dziecka do Prywatnego Przedszkole im. P.M.Corradini w Kielcach, prowadzonego przez Siostry ze Zgromadzenia Kolegium Świętej Rodziny, na nowy rok przedszkolny 2018-2019.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie prosimy o kontakt.

ul. Prosta 23
tel. 41 361 00 69
e-mail: sekretariat@przedszkolekatolickie.com.pl

Jak do nas trafić? Dokładnę mapę można znaleźć w dziale Kontakt (kliknij tutaj).