Odwiedzili nas mistrzowie Polski - zawodnicy PGE VIVE Kielce!

Powiększ Dodano: 2018-05-15 10:48:21

W niedzielę, 13 maja drużyna PGE VIVE Kielce zdobyła swoje 15. w historii trofeum Pucharu Polski. A dwa dni wcześniej w naszym przedszkolu odwiedzili nas wybitni zawodnicy tej drużyny, w tym byli reprezentanci Polski - Michał Jurecki, Sławomir Szmal i Blaz Janc!

To był wspaniały czas dla naszych przedszkolaków. Szczypiorniści wykazali się ogromnym poczuciem humoru, przy tym świetnie się bawili z dziećmi - tańczyli, śpiewali, uczyli podstaw piłki ręcznej. Nie zabrakło również wartości edukacyjnych i wychowawczych. Sportowcy tłumaczyli, jak zdrowo się odżywiać i dlaczego warto uprawiać różne aktywności fizyczne.

Bardzo dziękujemy naszym mistrzom, że mimo napiętego kalendarza znaleźli czas, by odwiedzić nas przy ulicy Prostej.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które można znaleźć w naszej Galerii.