Tydzień zdrowia!

Powiększ Dodano: 2018-03-04 08:56:31

To będą wyjątkowe dni w naszym przedszkolu! W nadchodzącym tygodniu dzieci odwiedzą wspaniali goście, którzy przekażą przedszkolakom wiele cennych i ważnych informacji na temat zdrowia.

5 marca – poniedziałek – ratownictwo medyczne, anestezjolog, Państwo Anna i Grzegorz Zdon
ortopeda i neonatolog – Państwo Natalia i Mikołaj Nawroccy

6 marca – wtorek – gastrolog, Pan Tomasz Brodowski

7 marca – środa – kardiolog, Pan Jacek Kurzawski

8 marca – czwartek – stomatolog, Pani Justyna Błaszczak

9 marca - piątek – zasady zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia – laboratorium kulinarne i spotkanie z piłkarzem Korona Kielce

APEL DO RODZICÓW!

Jeżeli posiadają Państwo materiały edukacyjne i książki promujące zasady zdrowego stylu życia, prosimy o przyniesienie ich do przedszkola, aby wszystkie dzieci mogły z nich skorzystać.