Tydzień Zdrowia za nami. Odwiedzili nas m.in. piłkarze Korony Kielce!

Powiększ Dodano: 2018-03-14 09:52:35

W piątek zakończył się Tydzień Zdrowia w naszym przedszkolu!

Przez ten czas odwiedziło nas wielu wspaniałych gości z dziedziny medycyny - ratownicy medyczni, anestezjolodzy, ortopedzi, neonatolodzy, gastrolodzy, kardiolodzy i stomatolodzy.

Na koniec w przedszkolu pojawili się piłkarze Korony Kielce, co dla naszych przedszkolaków było wspaniałą gratką! Do dyspozycji dzieci byli dwaj zawodnicy kieleckiego klubu - Jacek Kiełb i Goran Cvijanović.

Popularni sportowcy mówili o zasadach zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Do tego świetnie bawili się z dzieciakami - tańczyli, robili wspólne zdjęcia, pokazywali także efektowne sztuczki piłkarskie!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które można znaleźć w naszej Galerii.